Αξιότιμοι καθηγητές και καθηγήτριες,

Αγαπητοί μαθητές και μαθήτριες,

Σας ευχαριστούμε θερμά άλλη μια φορά για τη συμμετοχή σας στο Μαθητικό Διαγωνισμό που διοργάνωσε το Κέντρο Έρευνας και Μελέτης Βοιωτίας Διαχρονικά (ΚΕΜΒΔ) και η Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Βοιωτίας.

Σας αποστέλλουμε συνημμένα την Ανακοίνωση με τα αποτελέσματα των Επιτροπών αξιολόγησης για όλες τις κατηγορίες του διαγωνισμού.

Σας συγχαίρουμε όλες και όλους για τη συμμετοχή σας και για την διάθεσή σας να αφιερώσετε χρόνο, κόπο και ενέργεια για να συμμετάσχετε σε ένα διαγωνισμό με θέμα την Ελληνική Επανάσταση και τη Βοιωτία.

Σας ευχαριστούμε γιατί από τις εργασίες σας μάθαμε όλοι πολλά: για την ιστορία μας, για τον τόπο μας, αλλά και για το μέλλον μας.

Σκοπός μας είναι η βράβευση να γίνει σε ειδική εκδήλωση που θα πραγματοποιηθεί τον Σεπτέμβριο ή τον Οκτώβριο, ανάλογα και με την πορεία των μέτρων τήρησης για τον Κορωνοϊό.

Σας ευχόμαστε καλό και ξεκούραστο καλοκαίρι!

Με εκτίμηση,

Κωνσταντίνος Αγγελόπουλος